X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

24 Hour Fitness wychodzi z bankructwa

11 sty 2021
Źródło: materiały prasowe

24 Hour Fitness, druga największa sieć fitness w Stanach Zjednoczonych, pomyślnie przeszła proces restrukturyzacji. Firma wdrożyła plan reorganizacji zatwierdzony przez Sąd Upadłościowy USA 21 grudnia minionego roku. Zoptymalizowała strukturę kosztów i zmniejszyła zadłużenie. Spółka ogłosiła upadłość 15 czerwca 2020r.

Dyrektor generalny 24 Hour Fitness – T. Ueber uważa, że obecnie spółka ma dobrą pozycję i jest dobrze dokapitalizowana, by stać się wiodącym dostawcą usług fitness. Z usług klubu będzie można ponownie korzystać od marca bieżącego roku.

Zasady korzystania

Firma informuje, że ściśle przestrzega wytycznych władz lokalnych i stanowych oraz agencji zdrowia publicznego, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa klubowiczów. Wprowadzono rygorystyczne procedury sprzątania i protokoły zachowania dystansu społecznego. Dzięki bezpłatnej aplikacji klubowicze będą mogli zarezerwować sobie miejsce na trening. Dodatkowo, tymczasowo kluby zostaną zamknięte na noc, kiedy to będzie się odbywało sprzątanie i dezynfekcja. Żadne sporty z wykorzystaniem piłek nie będą dozwolone. Wszystkie kąciki zabaw dla dzieci, łaźnie, sauny, spa i baseny pozostaną zamknięte. W wyznaczonych lokalizacjach wprowadzone zostaną godziny seniorskie. Podczas treningu konieczne będzie noszenie maseczek oraz zachowanie dystansu społecznego. Dla osób pozostających na kwarantannie lub obawiających się o swoje zdrowie, sieć zapewnia setki treningów on-line.

24 Hour Fitness zostało założone w 1983r przez M. Mastrowa. Impulsem do podjęcia takiej decyzji była rehabilitacja po kontuzji kolana i konieczność korzystania przez Mastova z lokalnej siłowni. Po wykupieniu właściciela zamienił on siłownię w 24-godzinne centrum fitness.

Do momentu tymczasowego zamknięcia klubów w związku z Covid-19, sieć miała ponad 4 mln członków i ponad 445 klubów w 14 stanach, zatrudniających ponad 19 200 pracowników.

Polecamy także:

Mandat bez możliwości odmowy? Jest sposób!

x
Zapisz się do newslettera