X
X
Menu główne
Menu kategorii

Instruktor/Instruktorka Jogi - Sopot

13 sie 2020

Hotel Radisson Blu Sopot dysponuje 220 pokojami, pokaźnym zapleczem konferencyjnym oraz strefą SPA & Wellness.

OBECNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSOBY PEŁNIĄCEJ FUNKCJĘINSTRUKTOR/INSTRUKTORKA JOGI

Miejsce pracy: Sopot

NASZE WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej na własny rachunek lub gotowość do jej założenia;
  • zainteresowanie problematyką z zakresu jogi, medytacji, zdrowego stylu życia oraz dietetyki;
  • doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej na własny rachunek będzie dodatkowym atutem;
  • czynna baza odbiorców w zakresie zajęć grupowych lub/i indywidualnych;
  • dyspozycyjność, sumienność, rzetelność, punktualność, wysoka kultura osobista, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, pogoda ducha i gotowość do pracy w branży hospitality;
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej;
  • znajomość przepisów bhp, sanitarnych oraz przeciwpożarowych;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

ZAKRES ZADAŃ

  • prowadzenie zajęć grupowych i indywidulanych w specjalnie dedykowanym obiekcie do jogi;
  • rzetelna obsługa, zaangażowanie w powierzone obowiązki, pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji.

OFERUJEMY:

  • możliwość współtworzenia i kierowania szkołą jogi;
  • pracę w specjalnie dedykowanym obiekcie;
  • przejrzysty system wynagradzania;
  • kartę Multisport, ubezpieczenie na życie

x