X
X
Menu główne
Menu kategorii

Trener Personalny – Leszno

06 paź 2020

Prężnie rozwijające się studio treningu personalnego Transformers Trening & Dieta poszerza swoje szeregi!

Jakiego kandydata poszukujemy ?

Kogoś kto z paskiem na świadectwie ukończył fantastyczne szkoły i studia wyższe, siedząc w pierwszej ławce i był prymusem na wszelkich warsztatach i dodatkowych szkoleniach, a teraz dumnie może nazywać siebie Trenerem Personalnym!

Dodatkowe punkty przyznajemy za wysoko rozwiniętą umiejętność uśmiechania się i poczucie humoru przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym!

Płeć, poglądy polityczne, kwestie wiary i gust muzyczny nie mają znaczenia! Ale kandydat musi być fajny. Bo w Transformers są same fajne osoby.

Dobrze by było gdybyś mógł pochwalić się faktem, że ktoś Ci kiedyś powiedział, że jesteś osobą komunikatywną i znasz się na robocie, a jeśli wiesz co znaczy magiczne słowo empatia i znasz się dobrze na swojej robocie to już w ogóle jesteśmy prawie w domu.

A TERAZ JUŻ TAK SERIO….

Studio Treningu Personalnego Transformers Trening & Dieta poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko trenera personalnego.

Ciągły rozwój i podnoszenie jakości naszych usług stanowi nasze motto dlatego poszukujemy osoby, który wyznaje podobną zasadę.

Chcemy pomóc naszym klientom w osiąganiu wymarzonej sylwetki i zdrowia.

Zadania:

  • samodzielne prowadzenie i planowanie ciekawych, zróżnicowanych indywidualnych treningów
  • sprzedaż pakietów treningowych nowym klientom
  • monitorowanie efektów treningowych
  • indywidualne podejście do klienta
  • umiejętność pracy samodzielnej
  • prowadzenie dokumentacji treningowej
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • wysoka komunikatywność: umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji interpersonalnych
  • zamiłowanie do aktywności fizycznej i dbania o zdrowie
  • uprawnienia oraz szkolenia trenerskie lub instruktorskie będą dodatkowym atutem (możliwość wysłania wybranego kandydata na kurs trenera personalnego)
  • szkolenia oraz wiedza z zakresu zdrowego odżywiania, układania diet i dietetyki będą mile widziane
  • pozytywne nastawienie, uczciwość i sumienność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę oraz motywujące wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • podnoszenie kompetencji poprzez specjalistyczne szkolenia
  • dużą samodzielność i unikalną możliwość współtworzenia strategii firmy
  • niezbędne narzędzia pracy oraz wewnętrznego przeszkolenia
  • usystematyzowaną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej

Dokumenty aplikacyjne (CV ZE ZDJĘCIEM – format PDF, mile widziane również krótkie referencje) prosimy przesyłać poprzez formularz zgłoszeniowy bądź bezpośrednio na adres mailowy manager.transformers(małpka)gmail.com .

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

x