X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Calypso Fitness wkracza do Łodzi – nowa inwestycja sieci

08 wrz 2020
Źródło: informacja prasowa

13 września będzie się działo! Tego dnia w Łodzi otworzy się pierwszy klub Calypso Fitness w regionie. Jakby tego było mało, będzie on zlokalizowany w ważnym dla miasta ze względów historycznych miejscu. Mowa o wyjątkowych Ogrodach Geyera przy ulicy Piotrkowskiej 293/305.

Siłownia z duszą

Niegdyś była tu pierwsza fabryka włókiennicza o napędzie parowym w Królestwie Polskim. Dziś mieści się tu nowoczesny kompleks rozrywkowo-biurowo-mieszkalny, nazwany na cześć założyciela wspomnianej fabryki – Ludwika Geyera. Jest to miejsce, które powoli staje się ulubioną częścią miasta i zapewne wpisze się na stałe w mapę kulturalno-rozrywkową Łodzi. To popularne miejsce na spacer czy obiad w restauracji. Teraz będzie można tam również zrobić trening w nowoczesnym klubie Calypso Fitness o klimatycznym wystroju, wpisującym się w historię lokalizacji.

Innymi słowy, sama siłownia będzie świetnie oddawać charakter miejsca. Klubowiczom bez wątpienia przypadnie do gustu duża przestrzeń (1500 metrów kwadratowych), wysokie okna, beton, cegła i loftowy wystrój. Całość dopełni wysokiej klasy sprzęt, w tym energooszczędne maszyny EcoPowr w strefie cardio, które przetwarzają energię ćwiczących na czystą energię elektryczną, oddawaną do obiegu w klubie. Dużą atrakcją będzie odnowiona blisko 100-letnia stalowa suwnica na szynach pod sufitem. W ramach treningu będzie można przesuwać ją za pomocą zwisających łańcuchów.

„Sieć Przyjazna Klubowiczom”

Calypso Fitness od lat propaguje zdrowy styl życia i sportowe pasje, dbając o realizację celów treningowych wszystkich ćwiczących osób. Właśnie dlatego w 2018 roku firma zdobyła tytuł „Sieć Przyjazna Klubowiczom”. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, w klubie w Łodzi będzie dostępny cały wachlarz zróżnicowanych zajęć fitness i przestrzeń dobra dla wszelkich form treningu. Z pewnością każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Klubowicze będą mieli do dyspozycji wykwalifikowaną kadrę instruktorów i trenerów personalnych, którzy dbają o zdrowie i bezpieczeństwo trenujących osób. W cenie karnetu każdy użytkownik może otrzymać spersonalizowany plan treningowy oraz monitorować swoje postępy na nowoczesnym analizatorze Tanita. Program wykonuje m.in. pomiary ilości tkanki tłuszczowej, mięśniowej, wskazuje wiek metaboliczny czy ilość wody w organizmie.

W przedsprzedaży jest już do nabycia karnet Fit Comfort, z którym przez pierwsze 30 dni można trenować za 0 zł bez opłaty wpisowej. Osoby, które przedłużą członkostwo w klubie, otrzymają natomiast sportowy plecak gratis. Warto zaznaczyć, że z jednym karnetem klubowicze mogą korzystać z siłowni Calypso Fitness w całej Polsce.

Więcej informacji o klubie oraz sprzedaży karnetu znajdziesz pod linkiem: ogrodygeyera.calypso.com.pl.

Polecamy także:

Butikowe studio fitness czy sieć siłowni? Digme Fitness łączy te 2 koncepcje

Butikowe studio fitness czy sieć siłowni? Digme Fitness łączy te 2 koncepcje

x
Zapisz się do newslettera