X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Co dalej z FIWE? Przyszłość tworzy się dzisiaj!

02 lip 2020

15 000 m2, 4 hale wystawiennicze, setki wystawców, kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających i wydarzenie, które od lat wspólnie tworzymy z pasją.  EXPO XXI zostaje razem z FIWE do 2024 roku!

Mimo że koronawirus zatrzymał większość świata, nie stoimy w miejscu i myślimy o przyszłości. Główną ideą przyświecającą Targom FIWE Fitness Trade Show jest ciągły rozwój i dbałość o jak najwyższą jakość wydarzenia. Ich gwarantem jest udana i przez lata sprawdzona współpraca ze strategicznymi partnerami.

Jednym z nich jest warszawskie EXPO XXI, należące do najbardziej znanych punktów na eventowej mapie Polski. Doświadczony zespół specjalistów i profesjonalizm od samego początku pomagają nam w tworzeniu największego wydarzenia w branży fitness w Europie Środkowo – Wschodniej.

Przez ostatnie lata dzięki doskonałej współpracy z EXPO XXI, corocznie podczas naszego wydarzenia mogliście poznać ofertę prawie 250 wystawców z Polski i zagranicy, spotkać najbardziej znane postaci branży fitness, w tym Deynn i Daniela Majewskiego, a także uczestniczyć w coraz większej liczbie eventów towarzyszących – między innymi w zawodach kulturystycznych, jak również turniejach sportów walki czy pokazach crossfit. Z radością informujemy, że tak będzie co najmniej przez cztery kolejne lata!

Podjęliśmy decyzję o kontynuacji naszej wieloletniej współpracy, ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów zarówno firm prezentujących swoją ofertę, jak również wszystkich osób odwiedzających targi. Po pierwsze, EXPO XXI gwarantuje nam najlepszą lokalizacyjnie dostępność wydarzenia, zarówno w obrębie miasta, jak i patrząc z perspektywy całej Polski. Po drugie, nic nie zastąpi doświadczenia profesjonalistów. Czasami z zewnątrz niewidoczna praca sprawia, że odwiedzający mogą czerpać pełnymi garściami z atrakcji wydarzenia, ponieważ wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. Gwarantujemy, że również w tym roku program jest bogaty – komentuje Weronika Jasnoch, dyrektor targów FIWE.

W tym roku podczas Targów FIWE Fitness Trade Show możecie oczekiwać wielu interesujących dyskusji (między innymi na temat tego, jakie rozwiązania wprowadzić, by unowocześnić branżę fitness, od czego zacząć karierę w biznesie sportowym, a także co należy wiedzieć, by bezpiecznie i efektywnie rozpocząć przygodę z siłownią i sportami siłowymi), jak również wydarzeń towarzyszących (pokazy mody sportowej, zawody kulturystyczne, crossfit i sportów walki). Ponadto, spotkacie się z największymi gwiazdami świata fitness i kulturystyki (Deynn, Majewski, Blessing Awodibu, Radosław Słodkiewicz i wielu innych) oraz wysłuchacie na żywo Malika Montany i Jongmena!

Pamiętajcie, zaczynamy już 18 września, w piątek (targi potrwają do niedzieli). Więcej informacji, a także bilety znajdziecie na stronie internetowej www.fiwe.pl.

FIWE i EXPO XXI – jedno miejsce, tysiące możliwości.

x
Zapisz się do newslettera