X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

David Beckham inwestuje w sieć klubów fitness F45.

13 sie 2021
Źródło: materiały prasowe, foto: TVP Sport

Były kapitan reprezentacji Anglii – David Beckham, który od zakończenia kariery stał się znanym przedsiębiorcą, inwestorem i właścicielem klubu piłkarskiego, będzie odgrywał kluczową rolę w projektach marketingowych marki F45 Training. Sieć planuje rozwój na całym świecie. Ma także swój obiekt w Warszawie.

David Beckham został wprowadzony do F45 Training przez aktora i biznesmena Marka Wahlberga, który jest inwestorem w owym biznesie franczyzowym od 2019 roku.

Beckham jest pod wrażeniem modelu F45: „Jestem fanem modelu F45 odkąd przedstawił go mój przyjaciel, Mark Wahlberg. Zdrowie i sprawność fizyczna zawsze były dużą częścią mojego życia, a odkąd grałem w piłkę nożną, zawsze uważałem, że trenuję jako część zespołu. F45 ma silną społeczność i trenerów, którzy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele i osiągnąć wspaniałe wyniki. To partnerstwo jest również dla mnie ekscytującym przedsięwzięciem biznesowym i nie mogę się doczekać podróży z F45, ponieważ firma nadal się rozwija na całym świecie”.

Adam Gilchrist, założyciel i dyrektor generalny F45 Training poinformował, że współpraca z piłkarzem: „To monumentalne partnerstwo dla F45. David to światowa legenda sportu, a jego zaangażowanie w fitness przez całą karierę było kultowe. Posiadanie Davida na pokładzie wzmacnia naszą dominującą pozycję w branży fitness, a jego wsparcie odzwierciedla inkluzywność tego, co uważam za najlepszy trening na świecie. Jego wiedza jest światowej klasy i mamy zaszczyt mieć go na pokładzie, aby pomóc rozwinąć F45 na skalę globalną”.

F45 sprzedała obecnie ponad 2200 studiów w 63 krajach.

Spółka zakończyła pierwszą ofertę publiczną (IPO) 15 lipca i pozyskała około 300 mln USD, osiągając wartość rynkową około 1,5 mld USD w obrocie giełdowym.

Przeczytaj także

x
Zapisz się do newslettera