X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Ela Przygrodzka

Pasjonatka sportu, a w szczególności zajęć grupowych, instruktor fitness z kilkunastoletnim doświadczeniem, trener personalny, specjalista ćwiczeń siłowych, szkoleniowiec i ekspert branżowy. Prowadzi wszelkie zajęcia grupowe – od pilates, zdrowego kręgosłupa, aż po indor cycling czy trampoliny. Instruktor Les Mills® CXWORX, GRIT, Sh’bam, Bodyjam, Bodybalance, Bodypump, a także Advanced Instructor Bodycombat, akredytowany instruktor REPs Polska (EQ Level 4). Master Trener i współautorka programu MyOver40, uczestniczka wielu szkoleń i debat, autorka artykułów branżowych. Dawniej koordynator i specjalista zajęć grupowych, manager klubu z doświadczeniem w dużych sieciach i klubach – obecnie dyrektor operacyjny sieci Saturn Fitness. Współautorka projektu Biblioteka Ćwiczeń®, którego start nastąpi jesienią.

Jej motywacją są klienci, z którymi pracuje i którym powtarza, ze mogą osiągnąć wszystko… na co będą chcieli zapracować. Uwielbia wyzwania i chętnie je podejmuje.

Spójrz w lustro – to tam zobaczysz prawdziwego rywala i tylko z nim się ścigaj. A gdy zabraknie Ci sił, przypomnij sobie, po co zacząłeś. Bo nie chodzi o to, jak bardzo czegoś chcesz. Chodzi o to, jak ciężko na to pracujesz.

x
Zapisz się do newslettera