X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Marek Prusiński

Aktualnie Head of Fitness w Xtreme Fitness Gyms oraz właściciel firmy konsultingowej GRIT Laboratory oferującej specjalistyczny wachlarz usług branży fitness zarówno dla indywidualnych właścicieli klubów fitness jak i dużych operatorów sieci fitness.

Ponad 20-letnie międzynarodowe doświadczenie w branży Health & Fitness. Marek rozpoczynał swoją karierę zawodową w 1994 roku w Nowej Zelandii pracując przez 5 lat jako trener personalny oraz instruktor fitness, będąc jednych z pionierów zajęć LesMills. Jako Jatomi Group Head Of Fitness w Europie oraz w Azji współuczestniczył w otwarciu ponad 30 klubów, stworzył cały know-how działu fitness, zaprojektował przestrzenie treningowe, przeprowadził setki godzi szkoleniowych dla kadry fitness, managerskiej oraz sprzedażowej.

Fitness Director w MarsSportif w Turcji to kolejne osiągnięcia: współuczestnictwo w otwarciu ponad 20 klubów oraz zbudowanie akademii szkoleniowej dla kadry trenerów personalnych.

Kariera Marka to również Senior GM w FitnessFirst Kuala Lumpur, Malezja oraz Fitness Director na statkach turystycznych z bazą w Miami, USA.

Marek to również ekspert specjalizujący się w tworzeniu strategii oraz rozwiązań modeli fitness klubów butikowych. Stworzył trzy odrębne kluby butikowe w Malezji specjalizujące się w grupowych zajęciach boksu oraz HIIT.

Kluczowe kompetencje oraz doradztwo:

Holistyczny coaching & personal training
Projektowanie konceptu grupowych programów fitness & struktur modeli HIIT
Programy szkoleniowe dla kadry fitness & trenerów personalnych
Tworzenie innowacyjnych koncepcji oraz aranżacji przestrzeni stref treningowych
Projektowanie stref klubowych, doradztwo w wyborze sprzętu fitness

x
Zapisz się do newslettera