X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

FIBO przełożone kolejny raz! Nowy termin to wiosna 2022r.

27 lip 2021
Źródło: materiały prasowe

Największe na świecie targi fitness, FIBO, zostały ponownie przełożone i odbędą się w dniach 7 - 10 kwietnia 2022 r., co oznacza powrót do zwyczajowego terminu imprezy na początku roku.

Decyzja o zawieszeniu imprezy została podjęta ze względu na trwającą pandemię i globalną niepewność związaną z podróżami i zdrowiem.

Benedikt Binder-Krieglstein, dyrektor generalny organizatora RX Austria & Germany, powiedział: „Międzynarodowe wydarzenie, takie jak FIBO, jest po prostu niewykonalne w obecnych okolicznościach.

„Oczekiwania naszych wystawców, odwiedzających, partnerów i nas, co do wiodących na świecie targów nie mogą być spełnione jesienią w tych warunkach.

„W związku z tym wspólnie z naszymi wystawcami i partnerami postanowiliśmy przełożyć wydarzenie na kwiecień 2022 r.”

„W przypadku takiego wydarzenia na poziomie międzynarodowym, my i nasi klienci nadal widzimy zbyt wiele niepewności w branży fitness w 2021 roku. Dlatego teraz jest to kwestia patrzenia w przyszłość i ponownego startu z pełną siłą i energią w przyszłym roku”.

Wydarzenia zaplanowane równolegle z odwołanym listopadowym FIBO będą odbywać się cyfrowo lub na żywo, w zależności od wielkości publiczności.

Europejskie Forum Zdrowia i Fitness (EHFF) odbędzie się w formie cyfrowej 3 listopada, podobnie jak inne wydarzenia EuropeActive – takie jak Europejskie Forum Stowarzyszeń Fitness (EFAF) i Międzynarodowe Spotkanie Standardów (ISM).

Oczekuje się, że Szczyt Rady Prezydenckiej odbędzie się z fizycznym, inspirującym, edukacyjnym i nawiązywaniem kontaktów programem na miejscu.

Sibec Europe, który pierwotnie miał działać równolegle z FIBO w Kolonii, ściśle współpracuje z EuropeActive w planach organizacji ekskluzywnych wydarzeń w dniach 2-5 listopada.

Sibec wkrótce poinformuje o swoim wydarzeniu.

FIBO zostało przełożone w 2020 r. na początku pandemii i ponownie w 2021 r.

Ostatni raz FIBO miało miejsce w 2019 roku.

Przeczytaj także

x
Zapisz się do newslettera