X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

FIWE Fitness 2022 Sex Battle wkrótce, a już teraz pobierz raport z FIWE MUSIC 2021!

09 gru 2021

Kolejna edycja FIWE Fitness 2022 będzie inna niż wszystkie. Tym razem przekonacie się, że sport jest dla wszystkich. Na uczestników czekają nie tylko walki na żywo, pokazy mody i spotkania z gwiazdami, ale również specjalnie przygotowane strefy – dla kobiet i mężczyzn. Hasło wydarzenia? Sex Battle!

Tymczasem w oczekiwaniu na 9. edycję FIWE Fitness 2022, warto zapoznać się ze szczegółowym raportem minionej edycji. Organizator zawarł w podsumowaniu informacje dotyczące frekwencji, wystawców oraz zasięgów eventu. FIWE gromadzi corocznie tysiące odwiedzających z Polski i zagranicy zainteresowanych rozwojem w branży fitness. Dowiedz się, jak pod tym względem wyglądała miniona edycja i przygotuj się do kolejnej!

PODSUMOWANIE FIWE FITNESS TRADE SHOW 2021

Organizator targów Fiwe Fitness Trade Show 2021 udostępnił do dyspozycji zainteresowanych raport szczegółowy i jednocześnie podsumowanie 8. edycji targów – FIWE MUSIC. Znajdziecie w nim informacje dotyczące nie tylko kwestii formalnych jak spis sponsorów, partnerów i patronów wydarzenia, ale także FIWE w liczbach, czyli ilość uczestników, wystawców oraz gości specjalnych.

Z raportu dowiecie się także bez zbędnych opisów i otoczki, jakie wydarzenia towarzyszące targom miały miejsce w minionej edycji, jakie gwiazdy pojawiły się na evencie oraz kogo można była spotkać i posłuchać podczas prelekcji. Raport obejmuje również wyniki FIWE AWARDS oraz szczególnie istotne dla przedsiębiorców informacje dotyczące grupy docelowej targów FIWE.

Jeżeli zatem jesteś pasjonatem fitnessu, przedsiębiorcą lub z innego powodu jesteś zaangażowany w życie tego fascynującego świata, zajrzyj na stronę → https://fiwe.pl/ i pobierz raport z poprzedniej edycji, aby przygotować się do następnej odsłony targów FIWE. Więcej informacji na temat zbliżającej się 9. edycji znajdziesz również pod podanym adresem.

FIWE 2022 Sex Battle
10-11 września 2022
EXPO XXI, Warszawa

Przeczytaj także

x
Zapisz się do newslettera