X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Kluby fitness dla drużyny NFL

04 sty 2021

Źródło: materiały prasowe

Mark Mastrov, założyciel i były prezes 24 Hour Fitness otworzy sieć klubów fitness dla drużyny NFL Kansas City Chiefs. Obiekty będą nosić nazwę Chiefs Fit. Pierwszy powstanie na przedmieściach Kansas City w Overland Park w stanie Kansas.

Mastrov, we współpracy z franczyzami NFL, takimi jak San Francisco 49ers, Dallas Cowboys, Chicago Bears, Cleveland Browns i Houston Texans, uruchomił jak dotąd kilka podobnych obiektów. Otwieranie siłowni i klubów fitness to sposób niektórych drużyn NFL na nawiązanie kontaktu z fanami i generowanie dodatkowych przychodów poza boiskiem.

Obiekt Chiefs Fit będzie miał powierzchnię 37000 stóp kwadratowych i ma zostać otwarty wiosną 2021 r. Znajdzie się tam strefa siłowa i funkcjonalna z wolnymi ciężarami, maszynami i sprzętem cardio marki Chiefs. Powstanie także zadaszona część zewnętrzna i strefa regeneracyjna z zabiegami krioterapii, sauną, hydromasażem, kabinami do opalania natryskowego oraz oczywiście szatnie. Obiekt będzie oferował również grupowe zajęcia fitness, usługi treningu personalnego, a nawet stację paliw i sklep ze sprzętem oraz ubraniami marki Chiefs Fit.

Klub wybudowany zostanie z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych. Znajdą się tam bezdotykowe napełniacze wody i wentylacja Air PHX HVAC. Klub zobowiąże się do zachowania najlepszych praktyk w zakresie dystansowania społecznego, czyszczenia i odkażania zalecanych przez Centers for Disease Control and Prevention.

Jak podkreśla Mastrov: „Naszym celem jest poprawienie jakości życia ludzi poprzez zdrowie i sprawność oraz utrzymanie ich w dobrej formie przez cały rok”.

Polecamy także:

Siłownie zamknięte po 17 stycznia?

x
Zapisz się do newslettera