X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Luksusowe sanktuarium wellness i fitness klub w jednym miejscu

27 cze 2021
źródło: materiały prasowe, foto: https://www.so-sotogrande.com/

Dynamiczna, lifestylowa marka Accor, SO/ Hotels & Resorts, wraz z Sotogrande SA, deweloperem i twórcą destynacji o tej samej nazwie, zaprezentuje pierwszą nieruchomość SO/ w Hiszpanii w lipcu 2021 roku. Położony na wybrzeżu Morza Śródziemnego między Marbellą a Gibraltarem, SO/ Sotogrande Resort & Spa będzie koncentrować się na dobrym samopoczuciu, sporcie i regeneracji, czyli połączy wellness i fitness.

W 151-pokojowym hotelu znajdzie się oferta wellness o powierzchni 2500 m2 z ośmioma gabinetami zabiegowymi SO/Spa i SO/Fitness.

Oparta na czterech kluczowych filarach, takich jak sen, jedzenie, sport i spa, koncepcja SO/Wellness będzie miała na celu przywrócenie energii, siły i urody za pomocą zabiegów leczniczych, sprawności społecznej i innowacyjnych trendów opartych na nauce.

Goście będą mieli do dyspozycji zabiegi odmładzające QMS medicosmetics i Espa, strefę fizjoterapii, komory do krioterapii i flotacji, a także butik spa, przestrzenie relaksacyjne i baseny do hydroterapii.

W ramach uzupełnienia oferty SO/Spa zostanie wyposażona w dynamiczną strefę termalną obejmującą saunę fińską, łaźnię turecką, laconium, tepidarium i fontannę lodową.

Nowoczesna siłownia dla członków SO/Fit zaprojektowana przez FitnessDesignGroup będzie obejmują studia jogi i medytacji, dynamiczną funkcjonalną strefę fitness, studio spinningu i basen.

Hotel zostanie otwarty po szeroko zakrojonej renowacji i repozycjonowaniu historycznego hotelu Almenara.

SO/ Sotogrande będzie również posiadać 7000 m2 rozległych ogrodów krajobrazowych z widokiem na ocean oraz bliskość wielu pól golfowych i polo.

Co więcej, rozbudowana infrastruktura dla koni, w tym trzy kluby polo, jest świętem kultury jeździeckiej Andaluzji, podczas gdy wybrzeże Morza Śródziemnego stanowi idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych.

Do dyspozycji gości będzie również dziewięć lokali gastronomicznych oraz blisko 1000 mkw. powierzchni konferencyjnej i konferencyjnej.

Emlyn Brown, globalny wiceprezes Accor ds. dobrego samopoczucia, poinformował, że: „W SO/ Sotogrande, naszym pierwszym ośrodku wypoczynkowym, wprowadzamy awangardowe sanktuarium wellness.

„Wellness jest nierozerwalnie związane ze stylem życia gościnności i jako marka stylu życia, SO/ wymaga doświadczenia wellness, które pasuje do osobowości i stylu życia naszych młodocianych i światowych gości.

„Lokalizacja, z utrzymującym się przez cały rok umiarkowanym klimatem, dziewiczymi plażami i wyjątkowymi zajęciami na świeżym powietrzu, sprawia, że ​​SO/Sotogrande jest idealnym miejscem na holistyczne doświadczenie wellness.

Portfolio SO/ obejmuje już SO/ Paseo del Prado Havana, SO/ Auckland, SO/ Berlin Das Stue, SO/ Wiedeń i SO/ St. Petersburg.

Z ambitnym planem rozszerzenia swojej globalnej obecności w nadchodzących latach, Accor planuje rozszerzyć SO/ do Kuala Lumpur, Koh Samui, Dubaju, Paryża, Melbourne i Los Cabos.

Brown dodał: „SO / Sotogrande z pewnością nada ton naszym przyszłym ambicjom w zakresie działań wellness w całej marce, jednocześnie wzmacniając nasze podejście do wellness dzięki innowacyjnym i społecznym działaniom, które oddają kulturę i klimat tego miejsca”.

Przeczytaj także

x
Zapisz się do newslettera