X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Luksusowy klub fitness w sercu Londynu powraca

04 cze 2021
źródło: healthclubmanagement.co.uk, instagram.com/thepeakhealthclub/

Globalna grupa hotelarska Jumeirah Group ponownie otworzyła 186-pokojowy hotel The Carlton Tower Jumeirah, w samym sercu modnej londyńskiej dzielnicy Knightsbridge. Wraz z hotelem ponownie otwarto także luksusowy klub fitness – Peak Fitness & Spa.

Obiekt pozostawał zamknięty przez 18 miesięcy. Powodem był przeprowadzany remont.

17-piętrowy budynek został przeprojektowany, a gruntowna renowacja kosztowała 100 mln GBP (116,3 mln EUR, 141,1 mln USD).

Carlton Tower ponownie otworzył również swój luksusowy klub fitness - Peak Fitness & Spa o powierzchni 15 000 m², który jest zlokalizowany na trzech piętrach. W jego skład wchodzi m.in. 5 gabinetów Talise Spa, trzy sauny, 4 łaźnie parowe i luksusowe jacuzzi.

„Wygląda na to, że The Peak odzyska swoją pozycję w czołówce londyńskiego luksusowego świata wellness” — informuje Ben Evans, dyrektor ds. fitness i spa.

Goście mają do dyspozycji szereg kojących zabiegów spa dostarczanych przez Aromatherapy Associates i Skin111 – w najbliższych tygodniach zostaną ogłoszone kolejne partnerstwa produktowe.

Firma Lemi, dostawca luksusowego sprzętu spa i kosmetyków, wyposażył nowy obiekt, a specjalistyczna firma zajmująca się zdrowiem termicznym Dröm UK pomogła zainstalować obszary termiczne i mokre. Ponadto RKF Luxury Linen dostarczyła bieliznę do spa, restauracji i szerszego hotelu.

Uzupełnieniem oferty jest centrum odnowy biologicznej i spa, z naturalnie oświetlonym basenem, z którego przez szklany sufit można obserwować, co dzieje się nad nami.

Ponadto The Peak oferuje zajęcia fitness oraz siłownię ze sprzętem Technogym i Theragun zlokalizowane na dziewiątym piętrze budynku. Można stąd podziwiać uroki Londynu.

Pięciogwiazdkowy hotel Carlton Tower został pierwotnie otwarty w 1961 roku jako pierwszy londyński hotel typu tower i był wówczas uznawany za najwyższy w Londynie.

Po przebudowie w hotelu mieści się również nowa restauracja, lobby bar i salon, sala balowa i sale konferencyjne.

Przeczytaj także

x
Zapisz się do newslettera