X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Rozwój trenera i instruktora fitness - europejski raport

10 lut 2021
Źródło: https://www.europeactive.eu/

EuropeActive publikuje nowy plan zakładający rozwój umiejętności trenera i instruktora fitness do pracy w branży. Plan obejmuje szkolenia, kwalifikacje i zatrudnienie. Raport powstał w ciągu 5 lat we współpracy EuropeActive z partnerami.

Dzięki 2 finansowanym przez UE działaniom EuropeActive i jej partnerzy, eksperci i urzędnicy Komisji Europejskiej opracowali ścieżkę, która pomoże sektorowi skupić się na rozwijaniu nowych umiejętności dla obecnych i przyszłych pracowników, zwiększaniu szans młodych ludzi na zatrudnienie oraz wspieraniu przedsiębiorczości i wzrostu w całym sektorze. Rozwój trenera i instruktora zawarto w szczegółowej pracy o nazwie BLUEPRINT. Raport ten w zakresie współpracy i zatrudnienia został właśnie opublikowany w kompendium. Możecie bezpłatnie pobrać je TUTAJ.

Projekt BLUEPRINT zapewnia najbardziej kompleksowe badania i analizy dla prawie każdego sektora gospodarczego w Europie. Zawiera odpowiedzi na temat stałych struktur, które powinny zostać wprowadzone, aby dany sektor mógł się rozwijać. Celem jest też dostarczanie coraz większej gamy wysokiej jakości produktów i usług. Nowa strategia EuropeActive, mająca na celu poprawę standardów w sektorze fitness, składa się z 8 kluczowych etapów rozwoju, a projekt BLUEPRINT zawiera wyjaśnienia i szczegółowe działania umożliwiające pełne wdrożenie zmian.

Polecamy także:

aquapark, rzecznik

Rzecznik MŚP apeluje o otwarcie wszystkich branż

x
Zapisz się do newslettera