X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Nowa sieć klubów fitness w Europie

17 cze 2021
Źródło: materiały prasowe

Bricks Group, spółka z sektora nieruchomości, z siedzibą w Hongkongu chce uruchomić sieć klubów fitness U Time w Europie (w tym w Wielkiej Brytanii).

Obecnie U Time prowadzi sieć klubów w Hongkongu i Tajlandii, a także zabezpieczył nieruchomości w wielu krajach Azji Południowo-Wschodniej.

Claim marki brzmi: „najlepszy sprzęt, najlepsza wartość, najlepsze U”.

Bricks to grupa nieruchomości specjalizująca się w studenckim zakwaterowaniu i hotelarstwie, z portfelem nieruchomości o wartości ponad 500 milionów funtów.

W Wielkiej Brytanii portfolio Bricks obejmuje nieruchomości studenckie marki True Student w Manchesterze, Newcastle, Swansea, Glasgow, Birmingham i Liverpoolu.

Każdy rozwój True Student obejmuje w pełni wyposażoną siłownię w ramach oferty zakwaterowania.

Bricks jest prowadzony przez założyciela Pete'a Pricketta, który założył również Pure Group, markę fitness i rekreacji działającą w całej Azji z ponad 20 lokalizacjami.

Prickett informuje, że pierwsza strona U Time została już zarezerwowana dla miasta Swansea.

„Nasza europejska premiera jest dla nas ekscytującą okazją do powiązania U Time z naszą ofertą zakwaterowania True Student” – powiedział Prickett.

„Wprowadzamy najlepsze w swojej klasie rozwiązania wellness dla wszystkich uczniów, a poza tym będziemy starać się nawiązać współpracę franczyzową i własne siłownie”.

Bricks zatrudnił zespół specjalistów, kierowany przez Raya Bolivara, aby rozwijać markę w Europie.

„Ray ma doświadczenie w prowadzeniu, rozwijaniu i wprowadzaniu innowacji w ramach najlepszych światowych marek fitness, od Nowego Jorku po większość głównych stolic Azji” – powiedział Prickett.

„Wnosi trzy dekady doświadczenia w branży zdrowia i odnowy biologicznej, aby budować, restrukturyzować i rozwijać działalność klubową w skalowalnym formacie ze zrównoważonymi wynikami”.

Siłownie U Time będą miały powierzchnię co najmniej 2000 metrów kwadratowych i oprócz dobrze zaopatrzonych pięter będą oferować funkcjonalne strefy fitness, zajęcia grupowe i treningi osobiste.

Przeczytaj także

x
Zapisz się do newslettera