X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Trenerzy i instruktorzy uzyskają dostęp do narzędzi marketingowych Google

16 wrz 2021
Źródło: materiały prasowe

Specjaliści ds. aktywności fizycznej (trenerzy i instruktorzy) w Anglii wkrótce będą mogli uzyskać dostęp do bezpłatnej, indywidualnej nauki w Google, aby dostosować swoje strategie marketingu cyfrowego do aktualnych trendów.

Współpraca jest częścią bezpłatnego centrum marketingu cyfrowego dla sektora, które rozpoczyna się w tym miesiącu (wrzesień 2021).

Szansa ta była możliwa dzięki strategicznemu partnerstwu między gigantem technologicznym a organizacją branżową CIMSPA.

Specjaliści ds. sportu, aktywności fizycznej i fitnessu będą mogli uzyskać dostęp do bezpłatnych porad i zasobów od ekspertów Google, aby poprawić swoje umiejętności z zakresu marketingu cyfrowego.

Każdy, kto zarejestruje się w Digital Marketing Hub, będzie mógł skorzystać z indywidualnego mentoringu prowadzonego przez cyfrowych ekspertów Google oraz z serii 12 webinariów na żywo, które mają pomóc firmom w odkrywaniu ich w internecie i znajdowaniu nowych klientów.

Będą również mieli możliwość zapisania się na dalsze kursy w Google.

Dzisiaj (czwartek 16 września) odbędzie się na żywo seminarium dotyczące inicjatywy.

Wspierany z funduszy National Lottery i Sport England i zasilany treściami z Digital Marketing Institute, CIMSPA Digital Marketing Hub ma na celu pomóc ludziom i organizacjom poprawić sposób stosowania narzędzi i technik marketingu cyfrowego, aby zachęcić więcej osób do uprawiania sportu i aktywności.

Inicjatywa jest przeznaczona dla małych firm, samozatrudnionych profesjonalistów i wolontariuszy w organizacjach i klubach pierwszej linii, a także specjalistów ds. Marketingu i komunikacji w większych organizacjach. Dostępne będą zasoby, w tym specjalistyczne seminaria internetowe, szkolenia na żądanie i mentoring.

Tara Dillon, dyrektor generalny CIMSPA, powiedziała: „Partnerstwo z Google doda ogromną wartość do Digital Marketing Hub dla wszystkich w sektorze.

„To fantastyczna okazja dla osób, aby zdobyć umiejętności i wiedzę od czołowych światowych ekspertów w dziedzinie marketingu cyfrowego.

„Marketing cyfrowy ma do odegrania kluczową rolę dla każdego, kto uprawia sport i aktywność fizyczną, która chce zaangażować szerszą, bardziej zróżnicowaną i bardziej inkluzywną publiczność, aby zwiększyć uczestnictwo i dochody, gdy wychodzimy z siebie po skutkach COVID-19”.

Ronan Harris, dyrektor generalny Google UK i Ireland, dodał: „Teraz bardziej niż kiedykolwiek posiadanie odpowiednich umiejętności cyfrowych może mieć przełomowy wpływ na zrównoważony rozwój firmy, wzrost i tworzenie miejsc pracy.

„Współpracując z CIMSPA, aby zapewnić bezpłatne szkolenia internetowe na żywo za pośrednictwem Internetowych Rewolucji, mamy nadzieję zainspirować i podnieść umiejętności osób i firm w całej Wielkiej Brytanii, pomagając ludziom w znalezieniu pracy lub rozwijaniu umiejętności w domu.

„Pomimo ciągłej niepewności chcemy pokazać, w jaki sposób umiejętności cyfrowe mogą pomóc ludziom i firmom w ponownym uruchomieniu i rozwoju”.

Aby wziąć udział w webinarium i/lub zarejestrować się do nowej inicjatywy wystarczy wejść pod adres https://digital.cimspa.co.uk.

Przeczytaj także

x
Zapisz się do newslettera