X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Ćwicz, zdobywaj klientów i prowadź treningi za 1 zł!

08 paź 2021
Źródło: artykuł partnerski

Nieważne czy jesteś początkującym trenerem, czy masz za sobą lata doświadczeń w opiece nad podopiecznymi, jedno pozostaje niezmienne – musisz mieć dogodne miejsce, by prowadzić treningi. Przecież nie każda osoba ma warunki do trenowania w domu, nie zawsze sprzyja pogoda, a dodatkowo profesjonalny sprzęt z siłowni nie zawsze da się zastąpić.

Na rynku istnieje wiele siłowni i klubów fitness, w których, za odpowiednią opłatą, można prowadzić treningi personalne. Jednak często okazuje się, że koszt takiej możliwości jest zbyt wygórowany, zwłaszcza dla trenera, który dopiero buduje bazę swoich klientów.

Tu warto rozejrzeć się nad innymi możliwościami, tak aby zagwarantować sobie nie tylko dogodne prowadzenie treningów, ale również możliwość skorzystania z pomocy w pozyskaniu nowych klientów.

Taką właśnie możliwość oferuje sieć 20 nowoczesnych klubów - Well Fitness. Siłownia wprowadziła nowość na rynku - program Well Start.

Na czym polega Well Start?

To program, który pomaga trenerom nawiązać kontakt z potencjalnym klientem!

Kupując karnet trenerski na 4 miesiące, pierwszy miesiąc (październik) otrzymujesz za 1 zł!

Co dostaniesz w ramach karnetu?

Sieć zagwarantuje Ci nie tylko możliwość trenowania w nowoczesnym i świetnie wyposażonym klubie fitness, ale także pomoże Ci w promocji Twojego wizerunku w social mediach i w specjalnej aplikacji!

Ale to nie koniec benefitów…

Dodatkowo trenerzy mają możliwość prowadzenia zajęć grupowych za dodatkowym wynagrodzeniem, a także uczestniczenia w wewnętrznych szkoleniach prowadzonych przez profesjonalistów sieci Well Fitness.

Najlepsi trenerzy natomiast mogą liczyć na specjalne nagrody w postaci np. darmowych szkoleń specjalistycznych!

Sieć zapewnia także wsparcie całego zespołu Well Fitness.

Ćwicz i prowadź treningi kiedy Tobie i Twoim podopiecznym pasuje!

Kluby Well Fitness otwarte są 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. To znacznie ułatwia nienormowaną czasowo pracę trenera. Możesz bowiem umawiać się na treningi, kiedy Tobie i Twoim podopiecznym pasuje – nie jesteś ograniczony godzinami pracy siłowni.

W Well Fitness możesz także wykonać bezpłatny pomiar, analizę składu ciała i kontrolować postępy swoich podopiecznych.

Świetna atmosfera, możliwość przeprowadzania treningów w nowoczesnym i dobrze wyposażonym klubie, a także dostęp do rozmaitych akcesoriów – to nasz klucz do udanej współpracy.

Wszystko to możesz mieć już za 1 zł! Sprawdź szczegóły.

Przeczytaj także

x
Zapisz się do newslettera