X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Trenuj bezpiecznie – nowa oferta OC dla trenerów personalnych

01 wrz 2020
Źródło: informacja prasowa

Na rynku właśnie pojawiła się nowa oferta ubezpieczeniowa skierowana do trenerów personalnych. Start-up Grzegorza Krychowiaka – Podioom, we współpracy z TU Europa, wprowadza ubezpieczenie OC opracowane specjalnie z myślą o tej grupie zawodowej. Prowadzisz własny biznes trenera? Bądź na bieżąco!

  • Od 7 września 2020 subskrybując aplikację PODIOOM PRO zapewnisz sobie i swoim klientom także ubezpieczenie OC
  • Twórcą aplikacji kojarzących trenerów personalnych i potencjalnych klientów – PODIOOM oraz PODIOOM PRO – jest start-up technologiczny Grzegorza Krychowiaka
  • Nowa oferta OC dla trenerów personalnych została opracowana we współpracy z TU Europa, które od 25 lat objęło ochroną ubezpieczeniową ponad milion osób w Polsce

Podioom to start-up technologiczny, spod którego skrzydeł wyszły aplikacje PODIOOM oraz PODIOOM PRO. Pierwsza skierowana jest do osób, które chciałyby rozpocząć współpracę z trenerem personalnym, druga natomiast kieruje swoją ofertę bezpośrednio do trenerów. TU Europa jako część grupy Europa Ubezpieczenia specjalizuje się w zakresie sprzedaży nowatorskich produktów dostosowanych do unikalnych potrzeb klientów i parterów biznesowych. W ciągu 25 lat objęła ochroną ubezpieczeniową ponad milion osób w Polsce.

Mobilna platforma do treningów personalnych

Aplikacja Podioom z założenia miała kojarzyć trenerów personalnych z potencjalnymi klientami. Ta ogólnodostępna platforma działa na systemach Android oraz iOS. Trenerzy i instruktorzy sportowi mogą z niej korzystać bez względu na posiadane doświadczenie czy poziom zaawansowania. To nie pierwszy raz, kiedy Podioom wychodzi na przeciw zmieniającym się oczekiwaniom branży. W odpowiedzi na związany z pandemią lockdown twórcy szybko wprowadzili rozwiązanie w postaci treningów online. "Dzięki temu trener i ćwiczący mogą się spotkać online i wspólnie przeprowadzić trening za pomocą wideokonferencji, nie wychodząc z domu lub mieszkania." – mówi Bartłomiej Świercz, prezes zarządu i współtwórca Podioom.

PODIOOM PRO od teraz z ubezpieczeniem OC

Od 7 września 2020 r. subskrybując aplikację PODIOOM PRO za niewielką opłatą 24,60 zł miesięcznie dodatkowo zagwarantujesz sobie ochronę ubezpieczeniową. Jak tłumaczy Bartłomiej Świercz – "Prawdziwą nowością jest dedykowane trenerom personalnym ubezpieczenie OC, które zabezpiecza trenera, jaki i podopiecznego przed potencjalnymi zdarzeniami związanymi z całym procesem treningu". Co więcej, opłacanie ubezpieczenia przekłada się na widoczność w przeglądarce. Będziesz również pojawiać się w wynikach wyszukiwania klientów, którzy są zainteresowani rozpoczęciem treningów. Warto wspomnieć, że aplikacja dla klientów funkcjonuje w wersji bezpłatnej.

Sam Grzegorz Krychowiak podsumowuje: "nie można zamykać się za drzwiami i należy dbać o swoje zdrowie poprzez aktywność fizyczną. Stąd tak ważna jest gwarancja kontaktu z profesjonalnym trenerem, który wprowadzi nas w trening i świat sportu. Ubezpieczenie OC powinno być niezbędnym elementem każdego profesjonalnego trenera."

O tym jak zmienia się odpowiedzialność trenera za swoich podopiecznych w zależności od formy zatrudnienia pisał niedawno nasz ekspert Kamil Wasilewski w tekście "Odpowiedzialność trenera za kontuzje klienta". Dzięki subskrypcji aplikacji obejmiesz ubezpieczeniem swoich klientów podczas treningów w domu, siłowni czy na zewnątrz. Prowadząc własną działalność gospodarczą z pewnością warto zainteresować się tematem odpowiedniego ubezpieczenia OC.

Polecamy także:

https://www.branzafitness.com/katalog/kamil-wasilewski/

Ubezpieczenie OC trenera personalnego

x
Zapisz się do newslettera