X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Wings For Life World Run - ostatni dzień na zdobycie oficjalnego t-shirtu!

07 kw. 2021
źródło: info prasowe

BIEGOWA KOSZULKA ZA REJESTRACJĘ TYLKO DO 07.04.

Już za niewiele ponad miesiąc odbędzie się globalny, charytatywny bieg Wings for Life World Run. Uczestnicy z całego świata po raz ósmy pobiegną dla tych, którzy nie mogą. Całość opłat startowych zostanie przeznaczona na badania nad przerwanym rdzeniem kręgowym. Biegacze wystartują jednocześnie, z dowolnego miejsca na ziemi – 9 maja o 13:00 czasu lokalnego. Wspólny start umożliwi im aplikacja mobilna Wings for Life World Run. Rejestrując się do 7 kwietnia, można zdobyć oficjalną biegową koszulkę New Balance. Zapisy trwają na na stronie internetowej biegu.

Mimo braku biegów masowych, formuła majowego wydarzenia pozostanie bez zmian. Przed startem – rozgrzewka w aplikacji. Następnie – odliczanie i 30 minut biegu, by zbudować przewagę nad Samochodem Pościgowym, będącym ruchomą linią mety. Po tym czasie, do wirtualnego Porsche Taycan Cross Turismo wsiądzie Adam Małysz – to właśnie jego głos oraz Moniki Pyrek i Łukasza Stasiaka pojawią się w polskiej wersji aplikacji. Ambasadorzy będą motywować, informować o lokalizacji wirtualnego Samochodu Pościgowego, a także liczbie pokonanych kilometrów.

Wings For Life World

- Nie ma lepszej imprezy biegowej. Po prostu nie ma! Ten bieg to jest jedna z rzeczy, którą moim zdaniem trzeba zrobić w życiu (…) ze względu na atmosferę, na luz jaki panuje i to, że Cię goni meta. Jest przefajnie!zachęca aktor, Alan Andersz.

Społeczność wydarzenia jest zaangażowana w działania nie tylko w dzień biegu. Organizatorzy zadbali również o atrakcje przed startem. Od listopada uczestnicy mogą trenować z Wings for Life World Run Podcast, słuchając rozmów o bieganiu i nie tylko – gośćmi podcastu byli już m.in. Filip Chajzer, Dominika Stelmach, Adam Małysz, Andrzej Bargiel. Odbyło się już także głosowanie na oficjalny projekt biegowej koszulki New Balance, którą można zdobyć za rejestrację do 07.04.

Akcja "Zaproś Znajomych"

W kwietniu ogłoszeni zostaną zwycięzcy akcji „Zaproś Znajomych”, którzy w ramach nagrody pobiegną 9 maja z Moniką Pyrek lub Kubą Przygońskim. Pojawi się także seria porad przed startem od biegowych ambasadorów marki Garmin. Z kolei w maju, dzień przed biegiem odbędzie się livestream z sekretnymi gośćmi oraz serią pytań i odpowiedzi, a najciekawsze momenty biegu będzie można śledzić na żywo w internecie.

W ubiegłym roku, w biegu z aplikacją wystartowało 77 103 osób, w tym prawie 9000 Polaków. Podczas tegorocznej edycji oprócz startów indywidualnych, możliwe będzie także dołączenie do Zorganizowanych Biegów z Aplikacją – oddolnych inicjatyw biegaczy – w wielu miastach w Polsce. Dodatkowo, uczestnicy będą mogli solidaryzować się za pośrednictwem Wirtualnych Drużyn, których członkowie wspólnie powalczą o ustalony wcześniej cel – niezależnie od lokalizacji. Opłata za bieg z Aplikacją wynosi 70 zł. W całości jest przeznaczana na badania finansowane przez Fundację Wings for Life. Zarejestruj się.

Wings For Life World

Wings for Life World Run 2021 wspierają: New Balance, Porsche, PKO Bank Polski i Garmin.

PIERWSZY NA ŚWIECIE PODCAST WINGS FOR LIFE WORLD RUN

Asia Jóźwik, Kuba Przygoński, Warszawski Biegacz - co ich łączy? Wszyscy opowiedzieli o własnym, z pozoru niemożliwym celu, w Wings for Life World Run Podcast. Seria wielowątkowych rozmów Łukasza Stasiaka ma motywować słuchaczy do treningów, a ich myślą przewodnią jest dokonywanie niemożliwego.

Odcinki publikowane są co drugi czwartek, aż do globalnego startu App Run 9 maja.

Słuchaj podcastu Wings for Life World Run pod linkiem lub na swoich ulubionych platformach streamingowych.

Bezpośrednie linki do wszystkich dotychczasowych rozmów:

  1. Dominika Stelmach
  2. Bartek Olszewski
  3. Kuba Przygoński
  4. Alan Andersz 
  5. Kasia Wolska
  6. Filip Chajzer
  7. Andrzej Bargiel
  8. Joanna Jóźwik 
  9. Adam Małysz

Polecamy także:

Adrian Cyronek

Adrian Cyronek ze złotym medalem Siberian Power Show

x
Zapisz się do newslettera