X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Zaplanuj dobrą strategię i zwiększ swoją sprzedaż

02 paź 2020
Źródło: artykuł partnerski

Dowiedz się, jak zaplanować dobrą strategię biznesową, czym są produkty cyfrowe, jak je przygotować i sprzedawać z sukcesem. Poznaj nowe rozwiązanie treneiro.me i rozszerzaj swój biznes!

*
Wartości trenera personalnego
*

Praca trenera personalnego wiąże się ze stałym dokształcaniem, które jest o tyle utrudnione, że możliwości rozwoju i źródeł jest ogromna ilość, a konkurencja na rynku jest wielka. Każdy trener ma swoją ofertę, wszystkie są podobne – walka o klientów jest zaciekła. Z jednej strony trener jest osobą o szczególnym powołaniu, gdyż walczy o zdrowie  i wprowadza dobre nawyki wśród swoich podopiecznych, z drugiej jednak strony jest biznesmenem i stale podejmuje trud, by zwiększyć swoją sprzedaż. Wartością dla trenera personalnego jest zatem zarówno pomoc podopiecznemu i osiąganie jego efektów, jak i, naturalnie, zwiększenie dochodu.

Co jednak zrobić, by działalność ta przynosiła efekty proporcjonalne do trudu, który jest w nią wkładany każdego dnia?

*
Twoja praca ma potencjał, żeby przynieść Ci większy zysk
*

Praca, którą wykonujesz jest wystarczająco doceniana tylko przy dużej ilości klientów. Wówczas trud, jaki wkładasz w codzienne przygotowania, stałe dokształcanie się i odkrywanie nowych źródeł wiedzy, współmierny jest z zyskiem. Ambitni trenerzy personalni jednak stale myślą nad tym, jak tę samą pracę przekuć w zwielokrotniony zysk. Ale jak to zrobić, skoro dysponujesz ograniczoną ilością czasu, który możesz poświęcić na treningi personalne na siłowni?

*

Treneiro.me przychodzi ze świeżym pomysłem

*

Myślałeś kiedyś o sprzedaży autorskiego produktu cyfrowego, ale nie wiedziałeś jak się za to zabrać? A może po prostu brakowało Ci narzędzia, które umożliwiłoby proces sprzedaży?

Treneiro.me ma na to nowe, idealne rozwiązanie. Możesz stworzyć swój plan treningowy (lub kilka jego wariantów), zadbać o oryginalną oprawę wizualną i zacząć sprzedawać gotowy produkt bez ograniczeń! Wystarczy pobrać specjalnego linka do produktu i udostępnić go na fanpage’u lub bezpośrednio swoim podopiecznym. Każdy z Twoich klientów po zakupie otrzyma dostęp do aplikacji mobilnej – dostarczysz mu idealne narzędzie do mierzenia efektów i wygodnego realizowania treningów.

Jaka z tego wszystkiego korzyść dla ciebie?

Napracujesz się raz – wprowadzisz do systemu plan, do którego dostęp będziesz mógł sprzedawać bez ograniczeń, nawet w tysiącach. Treneiro.me ma ponadto gotowy sposób na realizację płatności od Twoich klientów, więc nie będziesz musiał myśleć o podobnych kwestiach. Wystarczy zarejestrować się na treneiro.me, zintegrować swoje konto ze Stripem (bramką do płatności online), a następnie rozsiąść się wygodnie w fotelu i patrzeć, jak
wykresy sprzedaży rosną!

Zatem podsumowując – zwielokrotniony zysk, ekspercki i nowatorski wizerunek Twojej marki, automatyzacja procesu płatności, zaoszczędzony czas. To wszystko oferuje treneiro.me.

Zresztą, co tu dużo mówić… Zobacz filmik poniżej!

*

Oferta wygląda ciekawie? Będzie dostępna wkrótce.
Jeżeli jednak chcesz zacząć korzystać z usługi wcześniej – napisz maila na kontakt@treneiro.me.
Nie ma na co czekać, pokaż się światu :)

Polecamy także:

Aktywna sprzedaż w treningu personalnym – jakie błędy możesz popełniać

Aktywna sprzedaż w treningu personalnym – jakie błędy możesz popełniać

x
Zapisz się do newslettera