X
X
Menu główne
Menu kategorii

Instruktor Fitness/Instruktor zajęć grupowych – Zielona Góra

06 paź 2020

Nowo powstający Klub Fitness zatrudni/podejmie współpracę z:

Instruktor Fitness/Instruktor zajęć grupowych

Miejsce pracy – Zielona Góra

Oferujemy:

1. Pracę w klubie o bardzo wysokim standardzie.

2. Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb.

3. Możliwość rozwoju zawodowego poprzez odbywanie dodatkowych szkoleń.

4. Satysfakcjonujące wynagrodzenie ustalane bezpośrednio na rozmowie kwalifikacyjnej.

5. Doskonałą kawę oraz fit przekąski w Naszym bufecie/recepcji:)

Wymagania:

1. Wykształcenie związane ze sportem, dietetyką lub fizjoterapią/ kursy poświadczające wymagane umiejętności.

2. Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista.

3. Komunikatywność, optymizm, dążenie do rozwoju zawodowego.

4. Doświadczenie będzie dodatkowym atutem, ale nie jest obligatoryjne.

Obowiązki:

1. Prowadzenie zajęć grupowych.

2. Kreowanie pozytywnej atmosfery w klubie.

Godziny pracy dostosujemy do Twoich możliwości! Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie.

W ofercie klubu znajdzie się m.in kompleksowo wyposażona siłownia z ofertą strefy cardio oraz salą fitness. Porady dotyczące treningów personalnych i dietetyki także znajdą się w Naszej ofercie.

Rozpoczynamy wraz z NOWYM ROKIEM:)

Jeśli zainteresowało Cię Nasze ogłoszenie zapraszamy do wysłania aplikacji, a także bezpośredniego kontaktu pod nr podanym w ogłoszeniu.

Do usłyszenia:)

x