X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Reklama

***

www.zawodtrener.pl jest to nowy ogólnopolski portal biznesowy poświęcony trenerom i instruktorom fitness. Naszą misją jest edukacja trenerów jak obracać się w świecie biznesu. Na naszym portalu znajdują się merytoryczne treści pomagające zagłębić w zagadnienia takie jak marketing, zarządzanie, sprzedaż czy współprace partnerskie. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z branży. Organizujemy debaty online, dając możliwość odpowiedzi na pytania w czasie rzeczywistym. Dodatkowo w każdy piątek wysyłamy newsletter z podsumowaniem poprzedniego tygodnia, tak aby każdy zainteresowany był na bieżąco.

Grupa docelowa

Zawodtrener jest portalem biznesowym zrzeszającym wąską grupę docelową taką jak trenerzy i instruktorzy fitness. Działamy na skale ogólnopolską. Swoją bazę tworzymy dzięki organizacji takich targów jak PEI, FIWE czy kongresów FEM. Naszymi odbiorcami są osoby które zawodowo zajmują się treningami jak i osobami które zaczynają swoją karierę.

Formy reklamy dla reklamodawców biznesowych:

  • Artykuł sponsorowany na stronie głównej - Umieszczany w TOP 3 portalu, udostępniany w social mediach: facebook, linkedin, twitter, instagram.
  • Banner na stronie głównej portalu - Wyświetlany na stronie głównej pod określoną kategorią. Banery rotują co 5 dni, tak żeby każdy partner mógł pojawić się pod TOP 3.
  • Pasek przewijany (scroll footer) - Wyświetlany stale na stronie głównej i na każdej podstronie u dołu ekranu.
  • Artykuł sponsorowany w newsletterze - Możliwość umieszczenia baneru w TOP newslettera wysyłanego do bazy mailingowej (ponad 30 000 kontaktów).
  • Dedykowany mailing - Dedykowany mailing firmy wysyłany do bazy trenerów.
  • Klasyczne banery wyświetlane w górnej części serwisu - Oferujemy większość klasycznych form reklamy, jak billboard, podwójny billboard, wideboard itp., rozliczane na zasadzie płatności za odsłony lub za okres czasu (nie akceptujemy płatności od kliknięć, rejestracji, sprzedaży produktu, itp.) lub baner w newsletterze.
  • Artykuł w newsletterze w TOP1 – umieszczenie jako n1 artykułu w środowym newsletterze wysyłanym do bazy kontaktów,
  • Fotorelacja z wydarzenia.

Oferty świadczeń dobieramy w oparciu o potrzeby klienta oraz cel kampanii. Efekty działań są monitorowane i analizowane. Pracujemy zgodnie z zasadą win-win. Zależy nam na efektach naszych klientów i długofalowej współpracy.

Zapraszamy do kontaktu mailowego - kontakt@zawodtrener.pl

 

 


x
Zapisz się do newslettera