X
X
Menu główne
Menu kategorii

Instruktor/Instruktorka Fitness – Ostrów Wielkopolski

20 paź 2020

Poszukujemy energicznych i pozytywnie nastawionych osób do pracy w charakterze INSTRUKTORA/INSTRUKTORKI: FITNESS, JOGA, ZUMBA, SPINNING.

Jesteśmy również otarci na inne propozycje zajęć.

Jeśli:

• lubisz ludzi i łatwo nawiązujesz kontakty,

• posiadasz wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs instruktora fitness,

• posiadasz doświadczenie w pracy instruktora,

• cechują Cię wysoka kultura osobista oraz profesjonalne zachowanie wobec klientów,

• potrafisz motywować do zdrowego stylu życia,

• lubisz osiągać założone przez siebie cele,

• chcesz rozwijać się w branży nastawionej na czerpanie przyjemności z życia.

CZEKAMY NA CIEBIE !!!

Zakres obowiązków:

• kontakt z klientem, nawiązywanie relacji,

• prowadzenie zajęć grupowych,

• dbanie o bezpieczeństwo i prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń przez Klubowiczów,

• aktywny udział w mediach społecznościowych,

• tworzenie przyjaznej atmosfery,

• dbanie o czystość klubu,

• udział w eventach zewnętrznych firmy,

• dbanie o wizerunek klubu.

Oferujemy:

• pracę w młodym, sympatycznym zespole i pozytywnym środowisku,

• bycie częścią zespołu pełnego pasji,

• czas pracy dostosowywany do Twoich potrzeb i możliwości zespołu,

• darmową siłownię w miejscu pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FRANCKE-ART z siedziba w Ostrowie Wlkp. zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

x