X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

FIWE Fitness Trade Show 2020 – na przekór branży

18 wrz 2020

O godzinie 10:00 otwarto siódmą edycję największych targów fitness w Europie Środkowo-Wschodniej. Mowa oczywiście o FIWE Fitness Trade Show. W warszawskim EXPO XXI trwa pierwszy dzień eventu – w całości poświęcony biznesowi. 

FIWE Fitness Trade Show to pierwsze targi fitness, które odbyły się po pandemii koronawirusa. Wielu ekspertów branżowych chętnie skorzystało z okazji, aby spotkać się i na żywo wymienić przemyśleniami z ostatnich miesięcy. W dniu dzisiejszym targi przeznaczone są wyłącznie dla biznesowych graczy. Co zaplanowano na pierwszy dzień FIWE?

*

Konferencje biznesowe

*

Przed południem rozpoczęły się dwie konferencje biznesowe. Prelekcje na pierwszej z nich – FIWE INVESTORS – poprowadzili Tomasz Napiórkowski, Sebastian Kilichowski-Eyeshield, Arek Wolski, Krzysztof Pakulec oraz Sebastian Goszcz i Małgorzata Piasecka-Mróz. Widzowie mieli okazję posłuchać o sytuacji branży fitness w Polsce, a także o wpływie światła na zdrowie, motywację i sylwetkę. Dowiedzieliśmy się również jak otworzyć klub fitness – od A do Z. Poznaliśmy odpowiedź na pytanie jak sprawić, aby otwarty klub był dochodowy i jak zarządzać zespołem o wysokiej efektywności w branży fitness. W ramach FIWE EXPERTS Krzysztof Pakulec zdradził nam tajniki zarządzania klubem fitness przez liczby.

Wszyscy zainteresowani branżą e-commerce mieli okazję dowiedzieć się jak monitorować działania online. Na konferencji FIWE E-COMMERCE Mikołaj Winkiel mówił o tym gdzie są klienci fitness i dlaczego nie tylko w social mediach. Od Roberta Sosonowskiego dowiedzieliśmy się jak w łatwy i szybki sposób wyedukować influenserów do projektu reklamowego oraz jak przeprowadzić z ich pomocą efektywne działania.

*

Debaty branżowe

*

Oprócz konferencji przeprowadzono także 2 debaty z udziałem specjalistów. Podczas spotkania CEO & EXPERTS E-COMMERCE poruszono m.in. temat działań online w kontekście przyszłości branży fitness. Dyskutowano o tym czy czas pandemii to dla e-commerce w branży fitness okres ewolucji czy rewolucji. Inne poruszone tematy to Amazon dla branży sportowej i maksymalizacja skuteczności działań e-commerce w czasach omnichannel i automatyzacji.

Debata BRANŻOWA FIWE dotyczyła równie interesujących zagadnień. Była to doskonała okazja do rozmowy o nowej rzeczywistości fitness. Mówiono o przyszłości rynku fitness, sposobach pozyskiwania i odzyskiwania klientów po epidemii COVID-19 oraz zarządzaniu zespołem w czasach kryzysu. Wiedzą z zakresu tych wszystkich tematów podzieliły się z nami inspirujące sylwetki z branży.

Oczywiście targi FIWE to nie tylko budowanie i rozwijanie biznesowych kontaktów. Oprócz zdobycia cennej wiedzy można tu zapoznać się z nowinkami z branży. Liczni dostawcy sprzętu sportowego, odzieży sportowej czy suplementów prezentowali dziś swoje ciekawe oferty. Od jutra targi będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych – przyjdź i sprawdź jakie atrakcje czekają na odwiedzających.

Więcej informacji na https://fiwe.pl/.

Polecamy także:

Nowa rzeczywistość, nowa branża eventowa. Jej drugie imię to „bezpieczeństwo”

Nowa rzeczywistość, nowa branża eventowa. Jej drugie imię to „bezpieczeństwo”

x
Zapisz się do newslettera