X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Rozpocznij swój biznes jako trener EMS

30 cze 2020
źródło - artykuł partnerski
Trener personalny to zawód misyjny. Każdy z nas chciałby trafić do trenera, który właśnie w taki sposób podchodzi do swojego zajęcia. Trener to wszechstronnie wykształcona persona, która potrafi wykorzystywać nowoczesną technologię do pracy z podopiecznym, to nie tylko włączać i wyłączać system, to również fachowiec z wielu dziedzin zawodu i niekwestionowany autorytet.
Takie podejście do treningu w studiach EMS od początku istnienia prezentuje franczyzowa sieć Dream Body EMS . Wieloletnie doświadczenie na rynku fitness założyciela sieci Dream Body EMS oraz liczne kontakty z uznanymi trenerami w Polsce i na świecie pozwoliły wypracować model kompletny, prawdziwy i blisko człowieka.
Chcemy aby przy urządzeniach w studiach sieci Dream Body EMS stali prawdziwi fachowcy, którzy nie ograniczają swojego warsztatu do jednego elementu i nie podpierają się planszą z wyrysowanymi zestawami ćwiczeń lub nie daj Boże awatarem - mówi Michał Solarz, założyciel Dream Body EMS. 
Dla nas kluczowe jest wszechstronne wykształcenie a bezprzewodowa technologia ma być wyróżnikiem na rynku i dawać przewagę konkurencyjną w mieście pełnym fitnessowych ofert - dodaje Solarz.
Sieć Dream Body EMS stawia na liczne szkolenia marketingowo sprzedażowe.
Ścisła współpraca z jednym z najbardziej rozpoznawalnych trenerów sprzedaży w fitness, Sebastianem Goszczem z Espresso Fitness Business Solutions, jest stałym elementem szkoleniowym naszego formatu - informuje Michał Solarz.
Każdy partner sieci rozpoczyna swoją drogę od indywidualnego spotkania szkoleniowego z Sebastianem jeszcze przed otwarciem studia. Na późniejszym etapie organizowane są regularne spotkania szkoleniowe, które odbywają się przynajmniej raz na kwartał dla całej grupy.