X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Chcesz zostać Ambasadorem Trenerów Personalnych? Zgłoś się do FIWE FUTURE STAR!

01 lip 2021

Twoi klienci traktują trening z Tobą jako trenerem personalnym jak przyjemność i wracają po więcej? Wiesz, że jesteś dobry w tym, co robisz i masz na to dowody? Zgłoś swoją kandydaturę w konkursie FUTURE STAR, który odbędzie się na FIWE!

FIWE Fitness Trade Show to event łączący rozrywkę, sportowe emocje i najważniejsze rozważania na temat branży fitness. To wydarzenie, które pokazuje potencjał tego sektora usług i wskazuje jego kierunki rozwoju w przyszłości. Podczas FIWE liczą się ludzie i ich historie, to, co mają do zaoferowania innym. Dlatego właśnie organizator eventu chce docenić tych, którzy mają pozytywny wpływ na branżę.

FIWE FUTURE STAR

Konkurs FUTURE STAR ma na celu wyłonienie obiecujących postaci ze świata fitness, które dzięki swojej historii inspirują i wyróżniają się na tle innych. Do rywalizacji zachęcamy wszystkich trenerów personalnych i instruktorów fitness, którzy mogą pochwalić się swoimi osiągnięciami. Rywalizować będą oni o miano Ambasadora Trenerów Personalnych. Tytuł ten to gwarancja jakości i wyróżnienie, po które sięga niewielu!

Dlaczego warto wziąć udział w FUTURE STAR?

FUTURE STAR to konkurs dla trenerów personalnych, dla których praca to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. To rywalizacja dla osobowości, które dbają o personal branding i robią wszystko, by ich klienci byli zadowoleni zarówno z efektów ćwiczeń, jak i samego prowadzenia podczas wysiłku fizycznego. To szansa na to, by zyskać nowe grono klientów, spozycjonować swoją markę osobistą w gronie najlepszych i wyróżnić się na tle konkurencji.

– Oficjalny tytuł Ambasadora IX edycji FIWE Fitness Trade Show!
– Samochód od Partnera Konkursu dla Zwycięzcy wybranej kategorii na czas 24 godzin w wybranym terminie przez Zwycięzcę, a także Partnera
– Możliwość stoczenia zawodowej walki na gali Elite Fighters
– Umieszczenie wizerunku w materiałach promocyjnych targów FIWE!
– Promowanie wizerunku Ambasadora przed całą branżą FITNESS
– Promowanie wizerunku Ambasadora w mediach (INTERNET, PRASA)
– Dedykowany wywiad ze Zwycięzcami konkursu zamieszczony na portalach branżowych (BranżaFitness.com, Zawód Trener)

FUTURE STAR – zasady konkursu

Plebiscyt składa się z 5 etapów, przebiegających według następującej kolejności:

Etap 1: Przesłanie zgłoszenia do konkursu w terminie 15.06.2021 – 11.07.2021
Etap 2: Wyłonienie nominowanych osób spośród przesłanych zgłoszeń 12.07.2021
Etap 3: Przedstawienie publiczności swojej osoby przez osoby zgłoszone do plebiscytu wraz z głosowaniem na stronie internetowej fiwe.pl w terminie 12.07.2021 – 15.08.2021
Etap 4: Wyłonienie finałowych uczestników (4 uczestników z każdej kategorii), głosowanie na social mediach (facebook, instagram) oddanie głosu wiąże się z dodaniem komentarza pod wybranym postem, który będzie informował o głosowaniu. Poprawny głos to wpisanie imienia i nazwiska bądź podanego w formularzu pseudonimu lub oznaczenie profilu kandydata w komentarzu na profilu FIWE Trade Show w terminie 16.08.2021 – 10.09.2021
Etap 5: Finał podczas wydarzenia 11.09.2021

Warunki uczestnictwa w FIWE FUTURE STAR

Każdy uczestnik musi mieć co najmniej 18 lat. Może zgłosić się sam lub zostać zgłoszony przez osobę trzecią dzięki wypełnionemu formularzowi na stronie fiwe.pl. Kandydaci będą oceniani według następujących kryteriów:

a. wygląd / sylwetka

b. udokumentowane sukcesy zawodowe

c. zaangażowanie w motywację innych

d. osobowość

e. osiągnięcia

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej informacji o konkursie na stronie --> FIWE <--. Zapraszamy do udziału!

Przeczytaj także

x
Zapisz się do newslettera