X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Zbliża się 17 Światowy Kongres Rekreacji

19 sp. 2021
Źródło: materiały prasowe

17. Światowy Kongres Rekreacji odbędzie się w Dunedin w Nowej Zelandii w dniach 12-16 grudnia 2022 r. Głównym tematem wydarzenia, organizowanego we współpracy między Światowym Centrum Rekreacji (WLCE) – Uniwersytetem Otago i Światową Organizacją Rekreacji (WLO), będzie „Ucz się dobrze, żyj dobrze”.

Światowy Kongres Rekreacji gromadzi profesjonalistów zajmujących się rekreacją ze środowisk akademickich, rządowych i przemysłowych, aby promować informacyjną, stymulującą i ambitną dyskusję na temat najnowszych zagadnień związanych z rekreacją.

Delegaci będą mieli wiele możliwości uczenia się od wielu różnych interesariuszy (samorządów lokalnych i krajowych, przemysłu, organizacji non-profit) na temat inicjatyw związanych ze wszystkimi aspektami spędzania wolnego czasu.

WLO potwierdziło teraz kluczowe daty wkładów ze strony środowiska akademickiego i przemysłowego, które będą stanowić podstawę programu nauczania wydarzenia.

Termin składania propozycji sesji nadzwyczajnych ustalono na 1 września 2021 r.

90-minutowe sesje specjalne mogą mieć formę debat, forów dyskusyjnych lub warsztatów w ramach głównego programu kongresu.

WLO ogłosiło również zaproszenie do składania abstraktów, które zostanie otwarte 1 listopada 2021 r.

„To jest czas, w którym osoby fizyczne mogą przesyłać streszczenia, które odnoszą się do określonej sesji lub szerzej pasują do tematów kongresu” – powiedział WLO.

Więcej informacji na temat Kongresu i zgłaszania się na sesje specjalne oraz abstrakty można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: TUTAJ.

Poprzedni Światowy Kongres Rekreacji odbył się w Pekinie w dniach 16-18 kwietnia 2021r.

Przeczytaj także

x
Zapisz się do newslettera