X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

FIBO 2021. O postcovidowych zmianach dla klubów i trenerów.

29 kw. 2021
źródło: europeactive.eu, artykuł promocyjny FIBO Global Fitness

Pandemia koronawirusa zmieniła branżę fitness. Ta, w wielu miejscach nadal znajduje się w poważnym kryzysie. Mimo to pandemia stworzyła ogromne możliwości na silną, inną przyszłość. Na znaczeniu zyskują innowacje i nowatorskie podejście do klienta. Jako wiodące targi międzynarodowe, FIBO 2021 odbywające się w dniach od 4 do 7 listopada w Kolonii, będą impulsem do rozpoczęcia zmian.

O ogromnej roli sprawności zdrowotnej

Pandemia boleśnie pokazała, jak ważne jest zdrowe i sprawne ciało. Idzie to w parze z większą świadomością zdrowotną wśród ludności. W przyszłości wiele osób będzie ćwiczyć przede wszystkim w celu wzmocnienia układu odpornościowego. Przemysł oferuje do tego celu odpowiedni sprzęt i koncepcje. Dla właścicieli klubów fitness to świetna okazja, aby skierować się do nowych grup docelowych.

Cyfrowe zdrowie, zdrowie w pracy i higiena to jedne z najważniejszych trendów w sektorach zdrowia. Dzięki „Meeting Point Health & Wellness”, obejmującym najnowsze metody terapii i szkoleń na terenie wystawienniczym, a także wykłady ekspertów, FIBO 2021 poruszy te kluczowe tematy w branży zdrowia i wellness. Dzięki informacjom na temat trendów, a także kursom ciągłego kształcenia koncentrującym się na fizjoterapii, uczestnicy zdobędą nową wiedzę, którą mogą wykorzystać, aby przekonać i zatrzymać klientów. Wykłady eksperckie wygłoszone przez najbardziej utytułowanych wystawców i renomowanych partnerów w Kąciku Fitness i Zdrowia uzupełnią program dla sektora zdrowia i ofertę wystawców.

Cyfrowa transformacja

Międzynarodowe trendy fitness na 2021 rok wyraźnie pokazują, że istnieje duże zapotrzebowanie na szkolenia online i „technologię do noszenia”. Studia fitness muszą reagować na zmieniające się potrzeby klientów. Przyszłość będzie hybrydowa. Wystawcy na FIBO 2021 pokażą te cyfrowe rozwiązania dla branży fitness.

Wszystko to skupi się na technologiach, które mogą pomóc operatorom studia w erze post-Coronawirusowej. Obejmuje to na przykład konfigurację techniczną studiów hybrydowych. Trenerzy dowiedzą się, jakie korzyści może przynieść im asystowanie trenerom AI i grywalizacja. Omówiony zostanie również temat, w jaki sposób technologia może odciążyć nasze przyszłe systemy opieki zdrowotnej. Program mówców zwraca również uwagę na globalny rynek fitness i wpływ dużych firm technologicznych, takich jak Apple i Amazon, wchodzących na ten rynek.

Wspólny rozwój: branża się konsoliduje

Więcej partnerów niż kiedykolwiek wcześniej wnosi cenny wkład w FIBO 2021. Ponieważ branża fitness może się rozwijać tylko razem. Tutaj również ważne jest, aby skierować się do nowych grup docelowych i połączyć obszary fitness, sportu, zdrowia, nastawienia, dobrego samopoczucia i odżywiania.

Po raz pierwszy częścią FIBO będzie Sibec Europe, od dawna organizowana w branży impreza dla kupujących dla międzynarodowej branży fitness. Wspólnym celem jest usunięcie przeszkód związanych z pandemią dla branży fitness oraz m.in., ponowne ułatwienie podróżowania w tym przejściowym roku.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.fibo.com

Przeczytaj także

x
Zapisz się do newslettera