X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Europejskie Forum Zdrowia i Fitness (EHFF) odbędzie się razem z Sibec Europe

20 sp. 2021
Źródło: EuropeActive

EuropeActive ogłosiło, że Europejskie Forum Zdrowia i Fitness (EHFF), najważniejsze europejskie wydarzenie edukacyjne i networkingowe dla liderów naszej branży, odbędzie się 3 listopada, wraz z Sibec Europe.

Europejskie Forum Zdrowia i Fitness odbędzie się jako hybryda imprezy w środę, 3 listopada 2021, co oznacza, że niektóre z wydarzeń będą na miejscu w Kolonii o ograniczonej widowni przedstawicieli branży z całej Europy. Ale co ważne, EHFF będzie profesjonalnie transmitowany na żywo, tak aby uczestnicy EHFF mogli dołączyć i oglądać w całej Europie i na świecie. Program EHFF 2021 obejmie sesje i prezentacje wizjonerskich liderów i ekspertów z branży i spoza niej w ramach czterech filarów Manifestu EuropeActive: Zdrowie, Cyfryzacja, Społeczność i Standardy.

Ponadto dwa inne ważne wydarzenia EuropeActive odbędą się wirtualnie w pierwszym tygodniu listopada: Forum Europejskich Stowarzyszeń Fitness (EFAF) w czwartek 4 listopada oraz Międzynarodowe Spotkanie Standardów (ISM) w piątek 5 listopada.

Sibec EU zgromadzi wiodących europejskich operatorów klubów, aby spotkać się z kluczowymi dostawcami i wziąć udział w serii indywidualnych spotkań w ciągu dwóch dedykowanych dni roboczych zaplanowanych na 2-5 listopada 2021 r. w Kolonii w Niemczech. Podczas wydarzenia w Sibec uczestnicy spotykają się z dyrektorami wyższego szczebla, operatorami i dostawcami podczas posiłków i innych planowanych działań sieciowych, co pozwala na dzielenie się pomysłami i najlepszymi praktykami oraz budowanie relacji biznesowych.

Dyrektor generalny EuropeActive, Andreas Paulsen, powiedział : „Zespół EuropeActive jest niezmiernie podekscytowany, że jesteśmy w stanie zaoferować naszemu sektorowi wiodące w Europie wydarzenie edukacyjne i inspirujące dla liderów branży jako profesjonalne, wirtualne wydarzenie transmitowane na żywo, tak aby członkowie, partnerzy, zwolennicy i obserwatorzy EuropeActive mogli dołączyć, oglądać i uczestniczyć wirtualnie z całej Europy i świata. Ponadto po prostu nie możemy się doczekać, aby zobaczyć wielu naszych kluczowych interesariuszy na tegorocznym wiodącym wydarzeniu networkingowym dla liderów branży wieczorem 3 listopada w Kolonii.

Jesteśmy naprawdę wdzięczni za oddane wsparcie Rad Prezesów EuropeActive, FIBO i Sibec Europe, które zapewnią sukces naszych wirtualnych i stacjonarnych wydarzeń i działań w pierwszym tygodniu listopada”– podsumował.

Dyrektor globalny Sibec Events Robert J. Shannon, Jr. skomentował: „Jesteśmy bardzo podekscytowani wydarzeniem Sibec EU 2021 w Kolonii w Niemczech. Przy pełnym wsparciu EuropeActive i FIBO po raz kolejny dostarczamy tradycyjny program Sibec z dodatkiem wieczoru galowego w nocy 3 listopada. Tego wieczoru delegaci Sibec spotkają się z obecnymi gośćmi EHFF, Rady Prezesów EuropeActive i kierownictwa FIBO na przyjęciu koktajlowym i kolacji, która będzie obejmować prezentację przewodnią dr Imrana Rashida.

Przeczytaj także

x
Zapisz się do newslettera