X
X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Największa na świecie, wirtualna sesja jogi. Dołączysz?

18 cze 2021
Źródło: materiały prasowe

Twórcy pierwszej inteligentnej maty do jogi zapraszają joginów z całego świata na rekordową 15-minutową sesję jogi. Wirtualna sesja jogi odbędzie się 6 czerwca w Międzynarodowy Dzień Jogi.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Księgą Rekordów Ameryki. Odbędzie się za pośrednictwem aplikacji mobilnej YogiFi. Wirtualna sesja jogi może zgromadzić ponad 10 000 joginów.

„Cieszymy się, że możemy koordynować to rekordowe wydarzenie z Księgą Rekordów Ameryki. U podstaw YogiFi staramy się zapewnić joginom zasoby do uprawiania jogi w dowolnym miejscu i czasie, a to wydarzenie ma pokazać moc, dostępność i korzyści płynące z jogi na domu” – powiedział Muralidhar Somisetty, dyrektor generalny i założyciel YogiFi. „Zapraszamy joginów ze wszystkich dziedzin życia, aby do nas dołączyli!”

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się przez link: https://www.yogifi.fit/yogaday2021

Wszyscy zarejestrowani uczestnicy będą mogli otrzymać e-certyfikat uczestnictwa i szansę na wygranie jednej z 10 kart podarunkowych Amazon (o wartości 50 USD)!

Aplikację YogiFi można pobrać za darmo z App Store lub Google Play Store (kompatybilna z urządzeniami Android i Apple).

Po ukończeniu zajęć uczestnicy proszeni są o udostępnienie swojego udziału w mediach społecznościowych za pomocą #YogiFiWorldRecord, aby otrzymać oficjalny e-certyfikat z Księgi Rekordów Ameryki.

Aplikację YogiFi najlepiej uzupełnia mata YogiFi, pierwsza na rynku inteligentna mata do jogi z napędem AI; jednak mata YogiFi NIE jest wymagana do udziału w imprezie. Wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z aplikacji YogiFi, która oferuje studyjne zajęcia jogi, wykorzystując kamerę w smartfonie do analizy aktywności użytkownika w oparciu o ruchy szkieletu. Zapewnia niezbędną informację zwrotną, aby poprawić postawę i pomaga użytkownikom zmaksymalizować korzyści z praktyki jogi.

Dodatkowo aplikacja i mata YogiFi są przeznaczone dla praktyków jogi, od początkujących do zaawansowanych, ale są również sprawdzonym źródłem informacji dla instruktorów jogi, którzy chcą kontynuować swoją praktykę zdalnie, stworzyć dodatkowy strumień przychodów lub zaoferować swoje usługi jako in- hybrydowy model studyjny/domowy. W połączeniu aplikacja YogiFi i mata oferują instruktorom jogi możliwość śledzenia postępów uczniów i oferowania spersonalizowanych wskazówek.

Przeczytaj także

x
Zapisz się do newslettera